موسسه فرهنگی هنری و فیلمسازی بارانا گستران فیلم

 

امروزه بازار رقابت در بین تمامی حرفه‌ها گرم است و فرقی نمی‌کند که شما محصولی را می‌فروشید و یا خدماتی را ارائه می‌دهید در هر صورت لازم است که بتوانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید و به نحوی در حرفه خود ترقی کنید. یکی از راه‌هایی که با کمک آن می‌توانید خدمات و محصولات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید ساخت تیزر تبلیغاتی می‌باشد. با ساخت تیزرهای جذاب و تاثیرگذار به راحتی می‌توانید دیده بشوید.

زرق و برق برند

شما با ساخت یک تیزر تبلیغاتی و عرضه‌ی آن به درگاه‌های مختلف از جمله اینستاگرام، تلویزیون، نمایشگاه‌ها و همایش‌ها می‌توانید قدرت برند خود را افزایش دهید. کاری که خیلی از برندهای نام آشنای امروزی انجام داده‌اند.

 

 

انتخاب یک تیم حرفه‌ای

از آن جایی که ساخت تیزر نیاز به یک تیم حرفه و متخصص در تعدادی زیادی حوزه‌ی کاری دارد خیلی از افراد به دنبال حرفه‌ای‌ترین‌ها در این امر هستند. تیمی که کیفیت کار بالایی داشته باشد و ضمن دانستن نکاتی که بازخورد یک تیزر را افزایش می­دهد تیزر منحصر به فردی را تولید نماید. یکی از حرفه‌ای‌های این حوزه گروه فرهنگی هنری و فیلم‌سازی بارانا فیلم می‌باشد. یکی از نقاط قوت این موسسه تجربه‌ی زیاد آن است سال‌هاست که بارانا فیلم در حال فعالیت در این حوزه می­باشد و با پیچ و خم­های این کار آشنایی دارد. سینما، تلویزیون و تئاتر همگی زمینه‌هایی هستند که این گروه در راستای آن‌ها سعی در خدمات رسانی و رفع نیاز مشتری‌های خود را داشته است.

 

نمونه‌هایی از زمینه‌ی کاری موسسه فرهنگی هنری و فیلمسازی بارانا فیلم

ساخت تیزر تبلیغاتی، ساخت فیلم مستند، واحد سیار، تلویزیون شهری، عکاسی و ساخت انیمیشن و موشن گرافی تنها بخشی از فعالیت‌های موسسه‌ی فیلم‌سازی بارانا فیلم می‌باشد. در این مجموعه متخصصان زیادی گرد هم آمدند تا با ارائه پکیج کاملی از خدمات به افراد جویای کمک یاری برسانند.

 

سفارش ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی

واضح است برای این که شما بتوانید به یک مجموعه و تیم اعتماد نمایید ابتدا باید نمونه کارهای آن تیم را ببینید. بارانا فیلم با پیش از ده سال سابقه‌ی کاری نمونه‌ها و کارهای متعددی در انواع زمینه‌ها انجام داده که شما در سایت ما می‌توانید انواع این کارها را مشاهده کنید. ضمن این که این نمونه کارها می‌توانند به شما ایده بدهند تا بهتر بتوانید مناسب‌ترین راه تبلیغاتی را برای خود انتخاب کنید و بعد با اخذ بهترین تصمیم به ما اعتماد نمایید و در نهایت جواب اعتماد خود را بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی فیلم مستند متفاوت و سازمانی

یکی از کارهای خوب و اثر گذاری که یک مجموعه برای تبلیغ کالا و به طور کلی برند خود می‌تواند انجام دهد جلب اعتماد مشتری‌ها می‌باشد. یکی از اصولی‌ترین و جدیدترین کاری که می‌توانید برای رسیدن به اعتماد مشتری انجام دهید ساخت یک مستند سازمانی می‌باشد. این مستندها بخشی از فرایندهای اداری و سازمانی مجموعه‌ی شما را نشان می‌دهد فرایند سازمانی می‌تواند شامل معرفی دستگاه‌های به کار رفته، نوع فعالیت کارکنان و متریال­های مورد استفاده باشد. این نمونه مستندات شاید بتوان گفت که شبیه به یک شمشیر دو لبه هستند همان طور که می‌توانند اعتماد مشتری را زیاد کنند در صورت هر گونه اشتباه می‌توانند مشتری را از برند شما فراری دهند.

مستند تبلیغاتی

آن چه که در ساخت این نمونه مستندات مهم است خلاقیت و اختصار می‌باشد. فیلم‌های تبلیغاتی طولانی از حوصله‌ی مشتری خارج هستند ضمن این که با کمی چاشنی خلاقیت می­توان فیلمی را ارائه کرد که هیجان و حوصله‌ی مشتری‌ها را برانگیزد. شاید تاثیر تجربه در ساخت فیلم مستند بیشتر به چشم بخورد تا بتوان فیلمی را تولید کرد که از هر نظر مناسب باشد.

خدمات عملکرد سالانه

گزارش عملکرد سالانه یک کار و مسئولیت سنگینی است که به شما این امکان را می‌دهد که رشد و پیشرفت خود را در سال گذشته به نمایش بگذارید. می‌توانید در حوزه‌ی خدمات عملکرد از روش‌های مختلفی از جمله ساخت فیلم و تیزر و یا حتی موشن گرافی استفاده کنید. همیشه گفته‌اند که یک تصویر می‌تواند گویاتر از هزاران کلمه باشد بنابراین با استفاده از گزارش تصویری به راحتی می‌توانید این باور را در ذهن مشتری‌های خود القا کنید که چه پیشرفت چشمگیری داشته‌اید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی به چه روش‌هایی امکان پذیر است؟

سه روش عمده برای ساخت تیزر تبلیغاتی وجود دارد: تلفیقی، انیمیشنی و رئال.

تیزرهای تبلیغاتی از چند جنبه‌ی مختلف با هم متفاوت هستند این که کدام سبک و قالب می‌تواند برای برند شما مناسب باشد باید از جنبه‌های مختلف بررسی شود تا موثرترین روش شناسایی گردد. این امر وظیفه‌ی یک فیلم‌ساز با تجربه است. این که با استفاده از قالب‌های نمایشی مناسب بهترین گزینه‌ی تبلیغاتی را شناسایی کند و با آزمایش آن در یک نمونه‌ی کوچک اثر گذاری آن بر روی مخاطبان را ارزیابی نماید.

تیم حرفه­ ای

استفاده از کدام روش مناسب‌تر می‌باشد؟

معمولا نمونه‌های تلفیقی جذابیت بیشتری برای مشتری‌ها دارند و با تنوع صحنه‌های خود نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کنند. اما این انتخاب تا حد زیادی وابسته به تصمیم شما می‌باشد.

موسسه‌ی فیلم‌سازی بارانا فیلم با کمک نیروهای متخصص خود در زمینه‌های ایده پردازی و ساخت تیزر تبلیغاتی با استفاده از مزایای زیباشناسی و انتخاب بهترین قالب انتظار کارفرمایان را برآورده می‌کند.

 

برای ساخت ویدئو تبلیغاتی مناسب به چه ویژگی‌هایی باید توجه کنیم

داشتن خلاقیت

محتواهای تصویری زیادی این روزها وجود دارند همان طور که می‌بینید محتواهایی بیشتر دیده می‌شوند که دارای خلاقیت و ایده‌های نو و جالب باشند. بنابراین داشتن ایده‌ای ناب و متناسب با موضوع می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

قیمت مناسب

وجود کیفیت در کنار قیمتی مناسب مؤلفه‌ای است که هر کسی نمی‌تواند به راحتی از کنار آن عبور کند.

موسسه فرهنگی هنری و فیلم­سازی بارانا فیلم

تحویل به موقع

هر چه قدر هم که یک تیزر یا به طور کلی محتوا جذاب و خوب باشد اما به موقع تحویل داده نشود ارزشی ندارد. خیلی از محتواها به شکل مناسبتی هستند و اگر در روز مقرر پخش نشوند ارزشی ندارند بنابراین تحویل به موقع در انتخاب شما می‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

توجه به مخاطب

محتوا باید بر اساس سن و سلیقه‌ی مخاطب تهیه شود مسلما علاقه‌ی آقایان 30 تا 50 سال با نوجوانان 15 تا 20 ساله متفاوت است. با توجه به سبک سلیقه‌ی جامعه‌ی هدف می‌توان اثرگذاری کار را بالا برد.

اغراق

در تیزرها نباید اغراق کنید چرا که از همان ابتدا در مخاطب این حس را ایجاد می­نمایید که دارد یک تبلیغ بی پایه و اساس می‌بیند. بهتر است که پایه‌ی کار خود را بر اساس حقیقت و صداقت بنا کنید.